Zapraszamy na nowy nabór do grup początkujących - dodatkowy nabór 2024

Utworzono: wtorek, 06, luty 2024 Poprawiono: wtorek, 06, luty 2024

Obiecaliśmy, więc słowa dotrzymujemy! Ogłaszamy dodatkowy nabór do grup początkujących - dorosłych oraz dzieci i młodzieży.

Zaczynamy 7 lutego, kończymy w poniedziałek 12 lutego. W pierwszym tygodniu zajęć zaplanowaliśmy dla Was „dni otwarte sekcji” w trakcie których będziecie mogli uczestniczyć w treningach bez większych zobowiązań (zapisujemy się i opłacamy składki dopiero po okresie próbnym).

Mało:)? W zbliżającym się miesiącu proponujemy Wam zajęcia z składką członkowską w wysokości zaledwie 100zł (dotyczy wszystkich nowych członków ;)).

Dokładamy niemniej ważną informację - zdjęcia nowo powstającej grupy muaythai będą odbywały się równolegle z zajęciami "małolatów". Można przyjść z Pociechą i ćwiczyć o tej samej porze ;).

To świetna okazja żeby przekonać się „czy to sport dla mnie”. Uprzedzam pytania, treningi nie są zarezerwowane wyłącznie dla przyszłych zawodników, „duży, mały, gruby, chudy, chłopak czy dziewczyna” – serdecznie zapraszamy każdego.
Jeśli chciałbyś/chciałabyś popracować nad pewnością siebie, nabyć nowych, praktycznych umiejętności, nauczyć się bronić, zostać zawodnikiem, poprawić ogólny stan zdrowia, zbudować silę i kondycję, zwiększyć wytrzymałość, poprawić nawyki ruchowe albo po prostu w przyjemnej atmosferze zgubić kilka zbędnych kilogramów przyjdź i dołącz do nas!
 

Gdzie?

Aktualnie zapraszamy na salę w której ćwiczymy od lat przy ul. Zwycięstwa 28. Świetna lokalizacja z bardzo dużym bezpłatnym parkingiem. Dla wielu z Was może być to dość istotne, w niewielkiej odległości od sali znajduje się spory ciąg komunikacyjny (MPK, PKP, PKS) dzięki czemu bez większego problemu można dojechać do nas z dowolnej części miasta i nie tylko.

Kiedy?

Dodatkowy nabór odbędzie się 7 - 12 lutego 2024! Dość restrykcyjnie podchodzimy do terminów naborów, także proszę nie zwlekać.

Pierwsze zajęcia będą odbywały się;

Grupa dziecięco-młodzieżowa oraz grupa początkująca
poniedziałek - godzina 17.45-18.45
środa - godzina 17.45-18.45
czwartek - godzina 17.45-18.45

Kontakt?

Informacje można także uzyskać poprzez wiadomość prywatną, email; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny 664 744 807.

Dlaczego my?

Jesteśmy jednym z najstarszych, najbardziej doświadczonych i utytułowanych klubów boksu tajskiego w Polsce. Do zajęć staramy się podchodzić profesjonalnie choć z nutką dystansu :), jednym słowem „bez zbędnej spiny”.
Mamy świadomość że sporty walki to droga, a przyjazna atmosfera jest bardzo ważna. Nie zwlekaj, mądre porzekadło prawi „jutro oznacza nigdy”. Zabierz kolegę lub koleżankę i widzimy się! :)

Pozdrawiam,
Marcin Stankiewicz