Zapisy

W związku z często pojawiającymi się pytaniami z Państwa strony, dotyczącymi zapisów, zapraszamy do zapoznania się z następującymi informacjami:

1. "Kiedy można się zapisać"?

Nowe grupy początkujące powstają najczęściej w miesiącach wrzesień – październik oraz jeśli istnieje taka konieczność również w lutym.

Do grup początkujących można dołączyć w odpowiedniej dla Państwa chwili.

Jeśli nie czujecie się Państwo pewni swoich możliwości, zapraszamy na darmowy trening próbny, który przybliży Wam intensywność, rodzaj a także poziom prowadzonych treningów.

2. "Gdzie można się zapisać" ?

Zapraszamy na naszą salę treningową która mieści się przy ul. Zwycięstwa 28 (mapka dojazdu znajduje się w zakładce Lokalizacja).

3. "Jaki sprzęt potrzebny jest na pierwsze zajęcia?"

Na pierwsze zajęcia wystarczą krótkie spodenki, czysta koszulka oraz pozytywne nastawienie (jeśli  posiadacie już swój sprzęt proszę go zabrać).

4. "Jakie są koszta uczestnictwa w zajęciach?"

Aktualnie miesięczna składka członkowska wynosi;
I próbny trening – za darmo
160,00 zł - za dowolną ilość treningów w tygodniu
120,00 zł - za dowolną ilość treningów w tygodniu (płatne do 12 dnia każdego miesiąca)
30,00 zł - pojedynczy trening

Dodatkowo, przy pierwszym zapisie trzeba doliczyć jednorazowe wpisowe w wysokości 20 zł.

5. "Czy posiadają Państwo jakieś dodatkowe zniżki?"

Oczywiście, dodatkowo istnieje możliwość wykupienia 3 miesięcznego karnetu w cenie 300 zł (120x3=360zł, oszczędzasz 60 zł).
UWAGA!! Karnetu nie można zawiesić, ani odrabiać zajęć w późniejszym terminie, wyjątek stanowi długa nieobecność spowodowana chorobą i potwierdzona zaświadczeniem lekarskim.

6. "Jak często będą odbywały się treningi"?

Aktualnie zajęcia odbywają się z częstotliwością od 3 do 4 treningów w ciągu tygodnia ( nie mniej niż 12 w ciągu miesiąca). Z doświadczenia wiemy, iż taka ilość treningów jest optymalna, zwłaszcza dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem.

Ponieważ uczestniczymy w różnych zawadach sportowych, zajęcia, które nie odbędą się z tego powodu zostaną odrobione w późniejszym terminie.
Informację o braku możliwości odbycia zajęć, będą podawana z wyprzedzeniem na treningach oraz/lub podane na stronie internetowej.

7. "Czy pierwszy trening zapoznawczy jest darmowy?"

Tak, pierwsze dwa spotkania są darmowe i do niczego nie zobowiązujące.

8. "Czy można przyjść i zobaczyć trening?"

Tak, pod warunkiem aktywnego uczestnictwa (oczywiście nie dotyczy to rodziców którzy chcieliby  przyjrzeć się treningom).

9. "Czy istnieje możliwość uczestnictwa w mniejszej ilości treningów?"

Ze względu na fakt, że zajęcia bardzo często powiązane są ze sobą tematycznie, korzystniejsze jest dla Państwa uczestnictwo we wszystkich zajęciach, jednak jeśli chcielibyście uczestniczyć z mniejszą częstotliwością jest to oczywiście możliwe. W takim przypadku, cena karnetu ustalana jest indywidualnie z trenerem.

10. „Kto może uczestniczyć w zajęciach?”

Na zajęcia zapraszamy wszystkich: młodzież, dorosłych, kobiety, mężczyzn. Jeśli Twoim celem jest poprawa kondycji, nauka walki oraz dobre samopoczucie we własnym ciele, te treningi są właśnie dla Ciebie.
Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać jakąś informację, która nie znalazła się na tej stronie, zapraszamy do skorzystania z poczty elektronicznej, telefonu bądź osobiście.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy Was do uczestnictwa w zajęciach Muay Thai i K-1.