Zapraszamy na nowo nabór do grup początkujących - sezon 2019/2020

Utworzono: czwartek, 05, wrzesień 2019 Poprawiono: czwartek, 05, wrzesień 2019

Cóż za piękna końcówka lata :)... Mam nadzieję że naładowaliście baterie, bo już niedługo rozpoczynamy nowy sezon treningowy.

Startujemy zupełnie od początku, chociaż dla starszaków też coś znajdziemy.
Zaczynamy już 3 września. W pierwszym tygodniu zajęć zaplanowaliśmy dla Was „dni otwarte sekcji” w trakcie których będziecie mogli uczestniczyć w treningach bez większych zobowiązań (zapisujemy się i opłacamy składki dopiero 10 września).

To świetna okazja żeby przekonać się „czy to sport dla mnie” :). Uprzedzam pytania, treningi nie są zarezerwowane wyłącznie dla przyszłych zawodników, „duży, mały, gruby, chudy, chłopak czy dziewczyna” – serdecznie zapraszamy każdego. Jeśli chciałbyś/chciałabyś popracować nad pewnością siebie, nabyć nowych, praktycznych umiejętności, nauczyć się bronić, zostać zawodnikiem, poprawić ogólny stan zdrowia, zbudować silę i kondycję, zwiększyć wytrzymałość, poprawić nawyki ruchowe albo po prostu w przyjemnej atmosferze zgubić kilka zbędnych kilogramów przyjdź i dołącz do nas!

Gdzie?
Niezmiennie od lat ćwiczymy przy ul. Zwycięstwa 28. Świetna lokalizacja z bardzo dużym bezpłatnym parkingiem. Dla wielu z Was może być to dość istotne, w niewielkiej odległości od sali znajduje się spory ciąg komunikacyjny (MPK, PKP, PKS) dzięki czemu bez większego problemu można dojechać do nas z dowolnej części miasta i nie tylko.

Kiedy?
Ruszamy tuż po wakacjach czyli od 3 września! Pierwsze zajęcia odbędą się;
03.09.2019 - wtorek - godzina 18.30-20.00
05.09.2019 - czwartek - godzina 18.30-20.00
09.09.2019 - poniedziałek - godzina 18.30-20.00

Kontakt?
Informacje można także uzyskać poprzez wiadomość prywatną, email; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny 664 744 807.

Dlaczego my?
Jesteśmy jednym z najstarszych, najbardziej doświadczonych i utytułowanych klubów boksu tajskiego w Polsce. Do zajęć staramy się podchodzić profesjonalnie choć z nutką dystansu :), jednym słowem „bez zbędnej spiny”.
Mamy świadomość że sporty walki to droga, a przyjazna atmosfera jest bardzo ważna. Nie zwlekaj, mądre porzekadło prawi „jutro oznacza nigdy”. Zabierz kolegę lub koleżankę i widzimy się! :)

Pozdrawiam,
Marcin Stankiewicz