Zapraszamy na nowy nabór do grup początkujących - sezon 2022/2023

Utworzono: poniedziałek, 04, wrzesień 2023 Poprawiono: wtorek, 05, wrzesień 2023

Mam nadzieję że trochę naładowaliście baterie, bo już niedługo rozpoczynamy nowy sezon treningowy.

Startujemy zupełnie od początku, chociaż dla starszaków też coś znajdziemy (zerkając na plany nawet bardzo dużo)...
Zaczynamy już 4 września (poniedziałek). W pierwszym tygodniu zajęć zaplanowaliśmy dla Was „dni otwarte sekcji” w trakcie których będziecie mogli uczestniczyć w treningach bez większych zobowiązań (zapisujemy się i opłacamy składki po 9 września).

To świetna okazja żeby przekonać się „czy to sport dla mnie” :). Uprzedzam pytania, treningi nie są zarezerwowane wyłącznie dla przyszłych zawodników, „duży, mały, gruby, chudy, chłopak czy dziewczyna” – serdecznie zapraszamy każdego. Jeśli chciałbyś/chciałabyś popracować nad pewnością siebie, nabyć nowych, praktycznych umiejętności, nauczyć się bronić, zostać zawodnikiem, poprawić ogólny stan zdrowia, zbudować silę i kondycję, zwiększyć wytrzymałość, poprawić nawyki ruchowe albo po prostu w przyjemnej atmosferze zgubić kilka zbędnych kilogramów przyjdź i dołącz do nas!

Gdzie?

Aktualnie zapraszamy na salę w której ćwiczymy od lat przy ul. Zwycięstwa 28. Świetna lokalizacja z bardzo dużym bezpłatnym parkingiem. Dla wielu z Was może być to dość istotne, w niewielkiej odległości od sali znajduje się spory ciąg komunikacyjny (MPK, PKP, PKS) dzięki czemu bez większego problemu można dojechać do nas z dowolnej części miasta i nie tylko.

Kiedy?

Ruszamy tuż po wakacjach czyli od 4 września! Pierwsze zajęcia będą odbywały się;

Grupa dziecięco-młodzieżowa
poniedziałek - godzina 17.45-18.45
środa - godzina 17.45-18.45
czwartek - godzina 17.45-18.45

Grupa początkująca
poniedziałek - godzina 19.00-20.30
środa - godzina 19.00-20.30
czwartek - godzina 19.00-20.30

Kontakt?

Informacje można także uzyskać poprzez wiadomość prywatną, email; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny 664 744 807.

Dlaczego my?

Jesteśmy jednym z najstarszych, najbardziej doświadczonych i utytułowanych klubów boksu tajskiego w Polsce. Do zajęć staramy się podchodzić profesjonalnie choć z nutką dystansu :), jednym słowem „bez zbędnej spiny”.
Mamy świadomość że sporty walki to droga, a przyjazna atmosfera jest bardzo ważna. Nie zwlekaj, mądre porzekadło prawi „jutro oznacza nigdy”. Zabierz kolegę lub koleżankę i widzimy się! :)

Pozdrawiam,
Marcin Stankiewicz