Puchar Polski Muay Thai - Bydgoszcz 6-7.11.2010

Utworzono: sobota, 29, grudzień 2007 Poprawiono: wtorek, 13, wrzesień 2016

Image To był naprawdę udany weekend , najpierw niesamowita wiadomość z Hiszpanii, później "(...)". Dobry występ naszych podopiecznych na Pucharze Polski Muaythai w Bydgoszczy.

Odpowiednio seniorzy Robert Ciulkin i Jarosław Dobosz wywalczyli medale z najcenniejszego kruszcu w swoich kategoriach wagowo/wiekowych, niestety "trochę nie poszło" naszym juniorom którzy musieli się zadowolić jedynie brązami.

Należy wspomnieć że Jarosław Dobosz (po raz drugi w karierze) został wyróżniony tytułem najlepszego zawodnika turnieju - to chyba zasługa najefektowniejszego KO tych zawodów;) - po czystym "backfist'cie" (podobno) dobił swojego oponenta jeszcze łokciem.

Początkowo jego walka finałowa miała odbyć się na gali wieczornej jednak z powodów logistycznych(powrót pociągiem) przełożyliśmy ją na część popołudniową.

Do pełni szczęścia zabrakło tylko zwycięstw naszych juniorów, ale trzeba wspomnieć że to dopiero początki ich startów(wszyscy stoczyli zaledwie po dwie walki). Bardzo ładnie walczył Piotr Bielecki z dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem z Bydgoszczy, przegrał minimalnie na punkty ale jego postawa w ringu jest godna pochwały.

Ostatecznie z Bydgoszczy przywieźliśmy;
- Robert Ciulkin - Puchar Polski w kat. senior - 60kg
- Jarosław Dobosz - Puchar Polski w kat. senior -63,5kg oraz Puchar dla Najlepszego Zawodnika Turnieju.
- Piotr Bielecki - srebro kat. junior -60kg
- Szymon Głowik - brąz kat. junior -67kg
- Maciek Kadłubowski - brąz kat. junior -71kg

Bardzo dobrze wypadli także zawodnicy Białostockiego Klubu Muaythai - Cezary Zugaj zajął pierwsze miejsce w kat. junior -63,5kg a Adam Sadowski również pierwsze miejsce w kat. -71kg.

Na duże uznanie zasługują także organizatorzy gali "wszystko było dopięte na ostatni guzik", miłym akcentem była obecność internetowej telewizji itv24.pl dzięki czemu walki można było na bieżąco śledzić na ekranach własnych monitorów dodatkowo każdy z uczestników dostał nagrodę a za pierwsze miejsce nawet fajny dresik;).

Image

Gratuluję!!!!