Otwarte Mistrzostwa Łotwy Muay Thai IFMA - Ryga, 10-11.05.2008

Utworzono: poniedziałek, 12, maj 2008 Poprawiono: środa, 06, listopad 2013
ImagePo zaledwie dwóch tygodniach przerwy, znów wyruszyliśmy na kolejną bitwę. Tym razem nasz wybrór padł na Otwarte Mistrzostwa Łotwy.
Podlaskich Husarzy reprezentował;
Bartosz Botwina kat. junior -63,5kg


    Ze względu na położenie geograficzne Łotwy imprezy odbywające się w tym kraju cieszą się dużym zainteresowaniem ekip  państw sąsiednich. Tym razem w mistrzostwach udział wzięły ekipy z Rosji, Białorusi, Litwy, Polski i oczywiście Łotwy;). Dało nam to niesamowitą możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy Muay Thai.
    Miło jest mi Was poinformować że nasz podopieczny zdobył kolejny już w swoim  dorobku tytuł mistrza(tym razem Łotwy), w finale pokonując przez K.O.  reprezentanta Litwy Oleg'a Kluchnikov.
    Trzeba zaznaczyć że nie byliśmy tam sami, swoją obecność zaliczyły jak zwykle liczne;) team'y z Kalisza(Arkadia Kalisz) oraz Olsztyna (Fight Club Camel Olsztyn). Ciężko opisać wszystko co tam się działo... Wszystkim zapewne długo  pozostanie w pamięci integracyjny nocleg na "patologii"(czyt. wspólnym pokoju dla 13osób;) ).  Pomijając momenty kiedy nasi zawodnicy musieli walczyć między sobą, śmiało można powiedzieć że czuliśmy się jakbyśmy byli jednym team'em co jest naprawdę niespotykane ;).

Naprawdę duże podziękowania za kolejną miło spędzoną przygodę z Wami!!!

Marcin Stankiewicz
Husarz Białystok