Husarze na szóstke...

Utworzono: piątek, 01, luty 2008 Poprawiono: środa, 06, listopad 2013
Image To zaledwie 3 rok naszej wspólnej pracy, a już mamy czym się pochwalic. Według uaktualnionego rankingu PZMT aż 6-osób reprezentujących nasz klub znalazło się w czołówce swoich kategorii.Odpowiednio;
Bartosz Botwina - 2 miejsce kat. junior -63,5kg(nie uwzględniono wyników z Ligi Muay Thai w Marijanopolu)
Tomasz Kocisz
- 3 miejsce kat. junior -67kg(nie uwzględniono wyników z Ligi Muay Thai w Marijanopolu)
Jarosław Dobosz
- 2 miejsce kat. senior -60kg(aktualnie przygotowuje się egzaminów dojrzałości, powodzenia!!!)
Ernest Terasiewicz - 3 miejsce kat. senior -60kg(nie uwzględniono wyników z Ligi Muay Thai w Marijanopolu)
Marcin Trzasko
- 2 miejsce kat. senior -67kg
Piotr Niedzielko - 1 miejsce kat. senior -71kg(nie uwzględniono wyników z Ligi Muay Thai w Marijanopolu)

Jako osoba odpowiedzialna za rozwój naszego klubu składam Wam szczególne podziękowania za trud i zaufanie włożone w codzienne treningi. Przypomnijmy że w ciągu minonych 3 miesięcy nasi zawodnicy wzięli udział w 6 turniejach między innymi; Annapa(Rosja morze czarne), Marijanopole(Litwa), Melton Mowbray(Anglia), Wrocław, Kraków i Konin.

P.S. Ranking nie uwzględnia jeszcze punktów wywalczonych na Lidze Muay Thai w Marijanopolu(Litwa).