Gala Zawodowego MuayThai - Mecz Polska - Holandia

Utworzono: poniedziałek, 22, październik 2007 Poprawiono: środa, 06, listopad 2013
ImageJuż po raz drugi w Wrocławiu odbył się mecz międzypaństwowy Muay Thai, tym razem "nasi" skrzyżowali rękawice Holendrami. Było to również bardzo znaczące wydarzenie dla naszego klubu - po raz pierwszy na tak prestiżowej gali walczył nasz zawodnik. Jarosław Dobosz bo o nim mowa stoczył 3 rundowy pojedynek z Mohamed Khamal'em.
Holender to zawodnik jednego z najbardziej elitarnych team'ów w Europie - Vos Gym(z tego klubu pochodzi min. Ernesto Hoost). Zawodnik z Holandii choć młodszy o 2 lata od Jarka miał już stoczonych 20 walk zawodowych.
    Niestety nasz zawodnik po trzy rundowym pojedynku przegrał niejednogłośną decyzją sędziów 2:1. No cóż, dość mocno było odczuwalne zmęczenie, przypomnijmy że zaledwie dwa dni wcześniej nasz zawodnik wrócił z ME w Anapa w Rosji (zainteresowanych odsyłam do mapy) a noc przed pojedynkiem spędziliśmy w pociągu relacji Białystok-Wrocław z wesołą załogą z "Woja". No cóż tyle narzekań...
    Niesamowicie cieszy nas możliwość powalczenia na tak prestiżowej gali. Miejmy nadzieje że dobrze wykorzystaliśmy daną nam szansę, a następnym razem kiedy będziemy mogli się przygotować konkretnie pod daną walkę pójdzie znacznie lepiej;).
   O samym pojedynku można powiedzieć że był dobry i "mógł się podobać", zresztą niedługo będzie można przekonać się osobiście ponieważ gala ma być retransmitowana w telewizji ogólnopolskiej. Krótko mówiąc - mocna walka często nagradzana gromkimi brawami ze strony publiczności...
    Nieocenione jest też doświadczenie wyniesione z tego boju, dostaliśmy znów trochę materiału do opracowania;). W myśl mądrego powiedzenia;
    "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska."
Mam nadzieje że zwyciężyliśmy;). Kilka fotek z walki;
min_hol36 min_hol36 min_hol36 min_hol36
min_hol36 min_hol36 min_hol36
 

Zdjęcia pochodzą ze strony; http://www.wroclawianie.info/

P.S.1 Link do wcześniejszej wygranej walki Mohamed Khamal'a.
http://www.youtube.com/watch?v=D1IV1XDIJRI

P.S.2 Link do krótkiego materiału o Vos Gym
http://www.youtube.com/watch?v=caVVAFRkP8U