Program Klub 2023

Utworzono: czwartek, 30, listopad 2023 Poprawiono: wtorek, 12, grudzień 2023

Za nami kolejna edycja 'Programu Klub'. Małolaty zadowolone, trenerzy również! Uczciwie przepracowany rok zakończyliśmy testami sprawnościowymi i cóż tu dużo mówić... Jest dużo miłych akcentów, a większość z naszych adeptów zrobiła spore postępy!
Choć musieliśmy wybrać czwórkę najlepszych (w swoich kategoriach wiekowych), aż czternastu naszych najmłodszych 'husarzy' osiągnęło wyniki powyżej normy dla swoich grup wiekowych ????!

1. Beep Test - po raz kolejny Michał Żydok znalazł się w czołówce, do niego dołączył Filip Sieheńczuk (obaj 9 - 1). Filip mając 10 lat wyrobił się z ilością powtórzeń która jest już oceniana jako rezultat dobry dla dwunastolatków.
Wynik siedmioletniego Stanisława Humbla, 8-6 pozostawiam z krótkim komentarzem - rewelacja!

2. Skok w dal - niekwestionowanym zwycięzcą tej konkurencji był Nikolas Wąs z wynikiem 213cm, wyniki Przemka Sokołowskiego, Marcela Wójcik, Filpa Sieheńczuk i Witka Ruminowicza też były sporo ponad normą wiekową (odpowiednio, 206, 190, 181 i 154cm).
Zaraz, zaraz, 154cm ponad normą? Zgadza się nasz najmłodszy podopieczny 'skoczył' na tą odległość mając zaledwie 6 lat i 112cm wzrostu ;).

3. Plank (deska) - to była koronna dyscyplina wcześniej wspomnianego Witka Ruminowicza (10 minut), w tym roku dołączyli do niego Olek Karpowicz (13 minut i to jest aktualny rekord) oraz Leon Śmigielski (12 minut)

4. W biegu wahadłowym wyróżniająco sprawdzili się Nikolas Wąs, Marcel Wójcik, Filip Dakowicz, Filip Sieheńczuk, Michał Żydok, Dawid Okruszko brawo !!!.

Testy testami, ale ważne też to co na treningach. Zmiany 'mentalne', jeszcze większe zaangażowanie to również może nas cieszyć! Tu również mamy swoich liderów, ale...

Najważniejsza przy tym i tak była dobra zabawa! Ćwiczymy, rozwijamy się i oby tak dalej.

Dobra, pora więc rozwiązać konkurs. Wyróżnienia
I miejsce w kategorii - 8 lat - ex-aequo Stanisław Humbla, Witek Ruminowicz
II miejsce w kategorii - 8 lat - ex-aequo Leon Śmigielski, Olek Karpowicz
I miejsce w kategorii - 10lat - Filip Sieheńczuk
I miejsce w kategorii - 12lat - Michał Żydok
I miejsce w kategorii - 14lat - Nikolas Wąs

Dziękuję za zaangażowanie i gratuluję wyników wszystkim naszym małolatom.

Pozdrawiam,
Marcin Stankiewicz