Puchar Polski Muaythai 2021 - Białystok 12-14 Listopad

Utworzono: poniedziałek, 15, listopad 2021 Poprawiono: piątek, 10, grudzień 2021

Otwarty Puchar Polski Muaythai 2021 za nami. Krew, pot, łzy, chwile dumy, ogromna satysfakcja ale też i odrobina zawodu... Nie zabrakło dosłownie niczego... (może poza odpoczynkiem przed kolejnym poniedziałkiem ???? ).

My Puchar Polski 2021 najbardziej będziemy wspominać z świetnego występu Szymona Ostrowskiego. Młodziutki, trzynastoletni podopieczny Michała Kostki po prostu szokował w każdym boju... Trzy walki, 3 KO wszystko rozstrzygnięte w pierwszych rundach. Świetne warunki fizyczne poparte ciężką pracą i mamy to...

Bardzo wyrównane walki stoczyli Emilka Krupczak i Bartłomiej Lewicki. Zabrakło naprawdę niewiele i cieszylibyśmy się z trzech Pucharów... Tak, 'trochę szkoda'.

Szymon Boboryko stoczył swoją pierwszą walkę w życiu i od razu trafił na znacznie bardziej doświadczonego Szkota... 'Dał radę', sporo ciekawych i czystych akcji, mocne serce do walki - to dobrze rokuje na przyszłość.

Ostatecznie zajeliśmy;
1 miejsce - Szymon Ostrowski
2 miejsce - Bartłomiej Lewicki
3 miejsce - Emilia Krupczak

Pomimo pewnych większych (/lub mniejszych) kontrowersji, Puchar Polski należy uznać za bardzo udany. Mnóstwo klubów, sporo zawodników i poziom który choć czasami dość zróżnicowany trzeba określić jako naprawdę wysoki (/szczególnie w walkach finałowych). Wszystko w naprawdę fajnym klimacie na jaki czekaliśmy od dawna.

Dziękuję, naszym zawodnikom za ogrom pracy włożonej w przygotowania. Naszym kibicom za doping za linami. Wszystkim trenerom za klimat towarzyszący temu wydarzeniu, oraz organizatorowi i osobom odpowiedzialnym za organizację że mieliśmy przyjemność brać udział w tym wydarzeniu w naszym mieście.

Pozdrawiam, Marcin Stankiewicz