Mistrzostwa Świata Muaythai IFMA 2019 - lipiec 2019, Bangkok (Tajlandia)

Utworzono: wtorek, 30, lipiec 2019 Poprawiono: poniedziałek, 26, sierpień 2019

Mistrzostwa Świata Muaythai 2019 w Bangkoku za nami...

Trzy ringi z ogromnymi telebimami i graną na żywo muzyką, setka państw i ponad 600 zawodników. Cóż stwierdzenie "One World, One Muaythai" nigdy nie było chyba tak rzeczywiste.

Byli już tam nasi zawodnicy, w końcu i mi się udało ;)... To wielka przyjemność być częścią tak wielkiej imprezy. Świetne walki, niesamowita atmosfera, mnóstwo przyjaciół z kraju i z różnych strony świata... Oj będę bardzo miło wspominał ten czas ;).

O poziomie walk mogę powiedzieć tyle,że przyszedłem zobaczyć i przeanalizować kilka z nich... i tak stałem jak zahipnotyzowany a minuty zamieniały się w godziny :). Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem w kierunku w jakim to wszystko się rozwija. Myślę że wyniosłem stamtąd wiele ciekawych spostrzeżeń i doświadczeń ;).

Jeśli chodzi o naszych kadrowiczów, widziałem ich walki na Mistrzostwach Polski, widziałem i teraz. Nie mam wątpliwości że to jedna z najsilniejszych kadr jakie mieliśmy w historii polskiego muaythai. Jestem też pewien że każdy z nich zostawił mnóstwo serca w ringu. Czegoś trochę zabrakło, może odrobinę szczęścia? Może dyspozycja dnia? Wszyscy liczyli na trochę więcej ale czasami już tak się układa...

Nie ma co się łamać trzeba walczyć dalej.
Marcin Stankiewicz