Patryk Borowski-Beszta w walce wieczoru na MX Extreme - 15 grudnia 2017 Bangkok (Tajlandia)

Utworzono: poniedziałek, 18, grudzień 2017 Poprawiono: środa, 25, lipiec 2018

Jest już do zobaczenia ostatnia walka Patryk Borowski-Beszta. Nie chcę "spamować", kto nie widział warto sprawdzić przed przeczytaniem ;).
https://www.facebook.com/SiamFightNews/videos/786063151576790/

To piąta walka Patryka dla MX MUAY XTREME, dzięki wcześniejszej świetnej postawie (cztery wygrane bez porażki, piękny knockout, wyróżnienie dla najlepszego widowiska gali) jego pojedynek został zakontraktowany jako "walka wieczoru".

Tym razem nasz podopieczny staną na przeciwko bardzo doświadczonego Taja Diesellek Petsir. Wiele osób widząc posturę przeciwnika wieszczyło łatwą walkę, mało kto zadał sobie trochę trudu żeby faktycznie sprawdzić kim jest oponent :). Wiadomo profesjonalizmy w sporcie jest bardzo ważny, dieta, przygotowanie motoryczne... ale trzeba mieć na uwadze że to nie debiuty kulturystyczne i o zwycięstwie w tym sporcie decydują jeszcze inne czynniki (niż sam wygląd) :).

Eee... wracając do wątku, zapowiadała się ciężka walka i taka była. Mając już pełny ogląd, znów muszę to napisać, jestem dumny. Patryk, takiego serducha i woli walki może pozazdrościć Tobie każdy! Walczyć z takimi legendami jak równy z równym, szacunek! Mądrzy mawiają że "wyciągać wnioski i świętować należy tak samo z wygranych jak i przegranych".

Patryk fajna "stylówa" na święta, przeciwnikowi @Diesellek Petsiri dziękujemy za kolejną lekcję boksu tajskiego.

Pozdrawiam, Marcin Stankiewicz