Thai Battle Championship - 28 października 2017 Słubice

Utworzono: poniedziałek, 30, październik 2017 Poprawiono: środa, 25, lipiec 2018

Za nami kolejne bardzo ciekawe wydarzenie - "Thai Battle Championship" które w miniony weekend odbyło się w przygranicznych Słubicach.
Tym razem nasz klub reprezentowali; Adrian Makar (Adrian Wvw), Emilka Krupczak oraz trenerzy Michał Kostka (Jot Er), Marcin Stankiewicz.

Krótko podsumowując znów się "udało" i wracamy z kompletem zwycięstw :). "Majki" pokazał ogromne serducho, pomimo liczenia w pierwszej rundzie (po ciosie na wątrobę) gdy wydawało się że jest już po walce, podniósł się i od drugiej rundy wyrazie zdominował pojedynek wygrywając go w stosunku 2:1. Emilka bardzo ładnie zrealizowała założenia taktyczne ustalone z trenerem Michałem (Jot Er) i wygrała swój pojedynek w stosunku 3:0. Dobra robota!

To pierwsza gala z cyklu Thai Battle Championship, wciąż jesteśmy pod wielkim wrażeniem pracy włożonej przez organizatorów tego przedsięwzięcia. Bywaliśmy na większych galach walcząc przed kilkutysięczną publicznością ale takiego podejścia mogą Wam pozazdrościć najlepsi. Zdecydowanie jedno z najlepszych wydarzeń w jakich ostatnio mieliśmy okazje brać udział, pełen profesjonalizm. Dawid Polok, świetna robota - podziękuj całemu sztabowi zaangażowanemu w to wydarzenie.

P.S. Jeśli będziecie przejazdem w Słubicach serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Butcher, super miła ekipa i pyszne jedzenie zapewnione ;).

Serdecznie pozdrawiam,
Marcin Stankiewicz